Info & cenas

Sveicināti! Laipni lūdzam manā fotogalerijā!

Lūdzu, apskatiet manas kāzu fotogrāfijas, galerijā “Kāzu foto”

PAR 2017. GADA KĀZU SEZONAS PIEDĀVĀJUMU UN CENĀM, LŪDZU, RAKSTIET UZ E-PASTU (grasbergsfoto@gmail.com), NORĀDOT DATUMU (JA ZINĀMS), VIETU UN APTUVENU FOTOGRĀFA DARBA SĀKUMA UN BEIGU LAIKU.

JAUNUMS!

Dāvanu karte foto sesijai! Sīkāka informācija ŠEIT.

Mani sauc Indars. Esmu kāzu fotogrāfs, Latvijas kāzu fotogrāfu asociācijas (LKFA) biedrs.

Esmu bijis Starptautiskā festivāla “Staro Rīga 2015″ un Latvijas Televīzijas “Kilograms kultūras 2015″ balvu pasniegšanas ceremonijas oficiālais fotogrāfs.

Ar foto nodarbojos jau vairāk kā 20 gadu. Agrāk tas bija mīļš vaļasprieks, tagad profesionāla nodarbošanās. Pēdējos gadus strādāju ar profesionālu Nikon digitālo fototehniku, lai klientiem gala produktu varētu pasniegt visaugstākajā kvalitātē.

Kāzu norisi bildēju foto žurnālistikas stilā, cenšoties atspoguļot dienas gaitu un spilgtākos notikumus, kā arī nedaudz pozējot jauno pāri, lai paliktu skaistas bildes atmiņai no šīs dienas! Mans mērķis ir apturēt mirkļus, kurus būtu patīkami atsaukt atmiņā pat pēc daudziem gadiem un kuri atgādinās to, kā jutāties Jūs un Jūsu mīļie Jūsu kāzu dienā! Visbiežāk darbojos vidzemē – Cēsīs, Siguldā, Valmierā, Rīgā, Jelgavā, kā arī, protams, visā pārējā Latvijā! Varat aicināt arī uz Angliju, Īriju, Skandināvijas valstīm vai citām Eiropas valstīm (par samaksu un izdevumiem varam vienoties caur e-pastu). Piedāvāju bildēt jūsu kāzu dienu, saderināšanās foto sesiju, ģimenes, kā arī personīgu foto sesiju jūsu mājās vai arī kādā noskatītā vietā.

Я свадебный фотограф и просто фотограф. Фотографией занимаюсь более чем 20 лет. Последние 5 лет работаю с професиональной дигитальной фототехникой фирмы Nikon.  Мой стиль сёмки свадеб можно считать фотожурналистическим – стараюсь отображать самие яркие собития дня и эмоции как бы со стороны. Моя цель – сосдать снимки, которые смогли бы возбудить ваши чувства и воспоминания о вашем дне свадбы даже через много лет.
I am a wedding photographer. I’m in love with photography for more than 20 years. Earlier it was my dear hobby, now a professional occupation. Over the past five years I’m working with Nikon professional digital photo equipment. I love to capture weddings in photojournalistic style, trying to reflect the highlights of the day, special moments and feelings of the newlyweds! My goal is to stop the moments that would be pleasure to recall even after many years from now and to bring back beautiful memories! I’m mostly working in Cesis, Sigulda, Valmiera, Riga, Jelgava, as well as, of course, in other parts of Latvia! I’m ready to travel to Great Britain, Scandinavia and other European countries (for a fees and expenses please write via e-mail). I’m shooting weddings, engagement photo sessions, family and personal photo sessions at home or in some special spot outdoors, as well as live performances and reportages.

 

 

KĀZU FOTOGRĀFA  PAMATPIEDĀVĀJUMS:

 • Piedāvājumā ir vairākas PAKALPOJUMU PAKETES – izvēlieties sev piemērotāko! Cena atkarīga no darba stundu daudzuma kāzu dienā un izvēlētā galaprodukta.
 • Labprāt esmu klāt visas kāzu dienas garumā – no līgavas gatavošanās līdz pirmajai dejai vakarā. Iespējams arī bildēt tālāko vakara gaitu, ieskaitot mičošanu.
 • Ar klientiem tiek slēgts līgums par pakalpojumu, kura parakstīšanas brīdī tiek iemaksāta drošības maksa, kas ir daļa no galējās pakalpojuma izmaksas. Tikai no tā brīža attiecīgais datums tiek rezervēts tikai jums.

SAŅEMSIET:

 • Datu nesēju ar fotogrāfijām jpeg formātā divos variantos: 1) lietošanai datorā un publicēšanai internetā, 2) kā arī augstas izšķirtspējas failus, no kuriem var drukāt fotogrāfijas;
 • Labākās 10 gab. (15×21 cm) bildes vai 5 gab. (21×30 cm) bildes apstrādāšu īpaši un nosūtīšu jau izdrukātas;
 • Bezmaksas privātu web galeriju, kurā jūsu kāzu dienas fotogrāfiju izlasi viegli varēsiet apskatīt paši un parādīt draugiem, vienkārši nosūtot “saiti”.

PAPILDUS:

 • Slaidšova veidošana no kāzu dienas fotogrāfiju izlases;
 • Drukāta albuma (fotogrāmatas) salikuma veidošana;
 • Atsevišķa fotosesija (saderināšanās, ģimene utml.), vai arī – ja vajadzīgs fotogrāfs uz dažām stundām – rakstiet vai zvaniet! Saņemsiet fotogrāfijas datu nesējā, vai arī iespēju lejupielādēt tās no interneta.

TRANSPORTS:

 • Transporta izmaksas, ja lietoju savu transportu: 10 EUR / 100 km.
 • Visām iepriekš minētajām lietām, protams, iespējamas variācijas – par ko varam savstarpēji vienoties.

 

Lūdzu, droši rakstiet uz manu e-pastu, zvaniet, vai atstājiet ziņojumu šeit pat, interneta vietnē!

- ar cieņu

INDARS GRASBERGS

e-pasts: grasbergsfoto@gmail.com

mob: + 371 29241882

Captcha:
10 + 6 =