Atsauksmes

28 Comments

 1. Valdis & Sovita 08.07.2017

  Patiešām liels prieks, ka Tu piekriti būt kopā ar mums, tik svarīgā priekš mums dienā. Fotogrāfijas ir patiešām fantastiskas. Skatoties foto atgriezāmies tajā īpašajā dienā, kad teicām viens otram – jā vārdu. Tu ļoti labi jūti kā noķert visīpašākos mirkļus, lai foto sanāktu brīnišķīgs. Paldies par iemūžinātajām atmiņām.
  Neiztrūkstošu Tev radošo garu un darba sparu.

 2. Natālija, Arnis un Anrī

  Indars, и опять большое спасибо за чудесную фотосессию! Твои фото как всегда великолепны,очень классная обработка фотографий! Спасибо за то, что поймал наши эмоции и передал их на фото, нам на память! Просматривая их, все время улыбка на лице… Как будто окунулись в тот день… Как всегда восхищаюсь твоими работами! Мы ещё не однократно будем к тебе обращаться и всем буду советовать тебя! Вдохновения тебе и творческих успехов!

 3. Diāna un Mārtiņš

  Liels paldies Indaram par jauko darbu mūsu kāzu dienā! Viss tika izdarīts tā, kā bija solīts. Fotogrāfs ieradās laicīgi, uz fotografēšanu nebija jāskubina. Tika ņemtas vērā gan mūsu, gan viesu vēlmes, kā arī bija daudz ierosinājumu no fotogrāfa puses kur un kā fotografēties – īpaši noderīgi tas bija uz beigām, kad paši jau bijām noguruši un sāka aptrūkties idejas. Mums bija patiess prieks sadarboties ar tik atsaucīgu fotogrāfu. :)

 4. Kristīne & Artis

  Vēlamies teikt lielu paldies foršajam, sirsnīgajam un pozitīvajam fotogrāfam. Jau divreiz esam pārliecinājušies par fotogrāfa lielisko darbu un skaistajām bildēm! Paldies, ka iemūžinājāt mūsu kāzu dienu un bērniņa kristības lieliskās fotogrāfijās! Tas ir to vērts! Sirsnīgs paldies!

 5. Santa un Artūrs

  Indar! Milzīgs paldies par skaistajām bildēm! Mūsu diena 15.08.2015 paliks mums atmiņās uz visu mūžu, bet bildes paliks vēl ilgi aiz mums! Ar lielāko prieku un no sirds varu ieteikt Indaru kā kāzu fotogrāfu ikvienam pārim. Man kā nākotnes fotogrāfei bij grūti atrast To ĪSTO meistaru, bet viennozīmīgi viena no mūsu labākajām izvēlēm!
  Paldies vēlreiz Indar! Super :)))

 6. Santa&Ričards

  Nu jau laikam varam teikt-mūsu ģimenes fotogrāfs, jo par šī meistera bildēm priecājas jau trīs pāri mūsu ģimenē:)), un tāpēc par to vislielākais PALDIES!!! Bildes ir fantastiskas un tas nekad neliek vilties. Tās ir dažādas, interesantas un atspoguļo visu īpašo notikumu. Indar, mēs bijām pārliecināti, ka bildēs tiks iemūžināti pavisam īpaši kadri-paldies tev par to, par to savu īpašo skatījumu uz mīlestību. Mēs pavisam noteikti Tevi iesakām visiem Latvijas pāriem, kas gatavojas precēties ;).

 7. Evita & Nauris 5.08.2015.

  Liels,liels paldies Indar ,par vienreizējo sadarbību un brīnišķīgo galarezultātu! Viennozīmīgi jūs esat labākais un profesionālakais fotogrāfs, ar kādu nācies sastapties!Viegla un patīkama komunikācija jau no paša sākuma.Atsaucigs un draudzīgs, prot iedrošināt un atraisīt pašus”stīvākos”:)cilvēkus.Skatoties galarezultātu -bildes,smaids neatstāj seju – tās ir fantastiskas!Šī bija mūsu pirmā sadarbība, bet domāju, ka ne pēdējā :)Veiksmi un izdošanos turpmākajā radošajā darbā!

 8. Andris&Evita

  Labākais fotogrāfs kāds ir sastapts! Profesionāls, talantīgs, komunikabls, pozitīvs cilvēks! Viss bija augstākajā līmenī, bildes no mūsu kāzām sanāca vienkārši fantastiskas, visiem ļoti patika, visi slavēja par atraktivitāti, meistarību un spēju noķert īsto mirkli īstajā brīdī. Paldies, Indar, viss bija super!

 9. Natalija&Arnis

  У нас была фотосессия беременной.Мы в восторге от полученных фото и от проведенной фотосессии! Спасибо большое Индарсу! Фотосессия была не принужденная,веселая и трогательная! В этом большая заслуга Индарса! Вы профессионал своего дела! Вы чуткий и веселый человек и это передается другим! Советую всем и рекомендую всем своим друзьям Индарса как профессионального фотографа! Как только наш сынок подрастет, мы обязательно запишемся на фотосессию!

 10. Алексей и Ирина

  Индарс очень лёгкий и позитивный человек! Было очень приятно с ним сотрудничать, весело, креативно и совсем не трудно, а в удовольствие! Надеемся, что в его лице мы обрели нового друга:)Ещё раз большое спасибо за восхитительные фотографии, для нас очень важно, что Индарс не только профессионал, но и чуткий, душевный человек!

 11. Lelde & Matíss

  MILZIGS paldies Indar par Tavu veikumu músu skaistajá diená 15.05.2015. Césís, esot músu kázu fotográfam!
  Ar Tevi bija fantastiski viegli sastrádáties jau no pasa, pasa sákuma!
  Tev smaids no sejas nenogája visas dienas garumá, un varéja redzét, cik loti Tu míli to, ko dari, bet nu sanemot un redzot rezultátu – vienkársi WOW!!! Tas tikai apstiprinájás ar uzviju! :)
  Atraktivi, radosi, originali, profesionali paveikts darbs! Fantastiski!
  Veiksmi, daudz darba un noteikti uz turpmaku sadarbibu ari turpmak! :)

  PALDIES!!!!

  Lelde & Matiss

 12. Антон и Лиза

  Мы с мужем из Украины, отмечали наше радостное событие в Цесисе, Латвия, 30.04.2015. Одно из главных чудес, которое с нами случилось здесь, это, безусловно – Индарс! Тактичный, наблюдательный, с отличным чувством вкуса и юмора, нам очень с Вами повезло! Хотя мы были довольны с самого начала – в предвкушении чего-то прекрасного, сколько было восторга, когда получили фотографии!! Такие стильные, трогательные, эмоциональные, в целом и в каждой детали чувствуется рука мастера! Понравились и сюжеты, и композиция, цветовое решение, буквально все. Индарс, Вы явно занимаетесь своим делом!:) От всех наших друзей (они тоже говорят, Вы молодец) и от нас – большое спасибо за красоту, память, и за встречу! Всего Вам самого лучшего!

 13. Alesja & Ēriks

  Mēs gribētu pateikties šīm lieliskam fotogrāfam, kurš ar mums ir bijis mūsu lielā dienā 11.04.2015! Ļoti pozitīvs, atsaucīgs, kur vajag – tur smieklīgs, radošs cilvēks. Esam sajūsmā par bildēm, kas tika uzstaisītas. Šajā saulainā dienā ne tikai mēs, bet arī mūsu ciemiņi un bērni jūtas brīvi un smaidīgi!
  Indars, paldies Jums par lielisku sadarbību! Veiksmi Jums un radošo attieksmi arī turpmākā ceļā!
  P.S. Jau sāk jautāt Jūsu telefona numuru mūsu viesi :)

 14. Ināra un Valdis

  Vispirms jau liels PALDIES par skaistajām bildēm!
  Kad izvēlējamies fotogrāfu savai dienai tika izšķirstītas daudzu fotogrāfu galerijas,bet uzticoties savai intuīcijai izvēlējamies Indaru Grasbergu. No pirmās sarunas patika komunikācija un arī attieksme pret mums un savu darbu.Mūsu īpašajā dienā viņš kļuva par vienu savējiem,par vienu no mums.Otrajā dienā pēc kāzām,kas bija mana dzimšanas diena ,mums tika dota iespēja ielūkoties vakardienā,redzēt dažus iemūžinātos mirkļus.Prieks,emocijas un svētki turpinās.Intuīcijai jāuzticās!
  Saņemot visas fotogrāfijas svētki turpinās ne tikai mūsu atmiņās bet tagad ari bildēs ,kas ir kā stāsts visas dienas garumā.Visas bildes ļoti skaistas.bet favorīt vietu ieņem melnbaltās.Tajās ir tādas emocijas…
  Patīkama komunikācija,cena un rezultāts-fotogrāfs Indars Grasbergs.
  Lai izdodas arī turpmāk!

 15. Zane un Edijs

  Paldies Indaram par lielisko darbu, jautrību, humora pilno dienu un atsaucību, iemūžinot mūsu LIELO dienu. I bildi māk uztaisīt, i viesus izkustināt, i jauno pāri atraisīt. Viss bija, ir un būs uz FF.

 16. Ieva & Kaspars

  Paldies, Indar, par teicamo sadarbību, pozitīvo, atraktīvo un profesionālo attieksmi pret darbu mūsu šīs vasaras īpašajā dienā, kā arī gaišajām un dzīvajām fotogrāfijām. Visa saziņa pirms kāzām ar Indaru mums notika tikai elektroniski, bet neskatoties uz to, viss sanāca labāk, nekā varējām iedomāties un par pilnīgi saprātīgu cenu, kas mums nebija mazsvarīgi.
  Tāpat esam Tev loti pateicīgi, ka biji vienīgais no neskaitāmajiem uzrunātajiem fotogrāfiem, kurš savas intereses neturēja augstāk par klienta vēlmēm un apmierinātību, tajā skaitā – ka bilžu publikācija internetā nebija galvenais priekšnosacījums sadarbībai. Tāpēc, ja kādam ir radušās grūtības fotogrāfa izvēlē, tad ne mirkli nešaubieties par labu Indaram, vinš ir īsts mākslinieks savā vietā ;)
  Vēlam, Indar, Tev labus panākumus un darba pilnas rokas arī turpmāk.

 17. Edijs&Laura

  Vēlamies pateikt milzīgu paldies,par to,ka tieši Jūs iemūžinājāt mūsu dzīves skaistāko notikumu.Precīzs un punktuāls savā amatā,spēja radīt brīvu un nesaspīlētu atmosfēru fotosesijas laikā.
  Lai veicas Tev Indar!!!

 18. Liene & Jurģis

  Smaidīgs, atvērts, saprotošs, jautrs, un, pats galvenais- cilvēks, kuram pavisam noteikti iesakām uzticēt fotogrāfa lomu kādā no jūsu svarīgajiem dzīves notikumiem. Šķirstot cauri neskaitāmās fotogrāfijas, smaids no sejas nepazuda ne uz mirkli. Visvairāk patika bildes, kuru “fotoknipsi” neesam ne dzirdējuši, ne pamanījuši. Tik vienkārši, bet mīļi. Paldies, Indar, ka iemūžināji vienu no mūsu dzīves skaistākajiem mirkļiem tik skaistā bilžu kolāžā. Kā arī paldies Tev, ka Tava pakalpojuma cena nebija celta mākoņos, kas mums kāzu plānošanas brīdī, atzīsimies,nebija mazsvarīgi. Vēlreiz MILZĪGS PALDIES :)

 19. Laura&Tommy

  We have no idea how to thank you, Indar, for the wonderful job that you did! Not only you have an awesome personality and it is so easy to get along with you – you also clearly love your job and it shows in every single picture! All pictures are great (and we got a LOT of them) – creative, artistic and natural! Thank you so much for creating memories and being with us that very special day!

  Indars fotografeeja muusu kaazas 2014.gada 11.juulijaa Ceesiis- mees esam bezgala pateiciigi! Kaut gan dziivojam Somijaa, pietika vien ar e-pastiem, lai visu nepiecieshamo sarunaatu – viss bija viegli, laiciigi un ljoti pozitiivi. Tavs pozitiivisms atraisiija ne tikai muus, bet arii visus viesus. Un tagad, kad esam sanjeemushi bildes – mees labaakas veel neesmu redzeejushi! Visvairaak muus paarsteidza to daudzveidiiba – maakslinieciskas, dabiskas un izdomas pilnas! Shaubu nav – Tu miili savu darbu! Paldies, Indar, ka biji saveejais muusu kaazaas un iemuuzhinaaji sho dziives mirkli!

  -Laura&Tommy (a couple from Finland)
  11-07-2014, Cesis

 20. Edgars & Vita

  Fotogrāfs,kurš iemūžinājis emocijas un uzbūris stāstu! Foto meistars ar lielu pozitīvisma devu,un spēju sastrādāties ar bērniem:)
  Paldies par atsaucību un pacietību.Paldies par burvīgajām bildēm.

 21. Ineta

  Ļoti jauks fotogrāfs! Mūsu ģimenes bildes izdevušās burvīgas!!! Paši sev atklājām interesantas grimases…:) Patika fotogrāfa atsaucība, elastīgums fotografēšanās laika un vietas izvēlē, vieglā komunikācija, kas atraisa!
  Paldies par ļoti, ļoti labo sadarbību!

 22. Evija&Mārtiņš

  Fotogrāfa miers, smaids un pozitīvisms ir vainagojies ar brīnišķīgu rezultātu – mēnesi pēc mūsu kāzām, veroties bildēs, ataust burvīgas atmiņas par mūsu lielo dienu. Mīļš paldies par skaistajām un kvalitatīvajām fotogrāfijām, kuras turpmāk būs kā mīļa piemiņa no tās aukstās janvāra dienas :)

 23. Inese

  Bildes ir super! Ļoti skaistas – un paldies TEV par to! :) Par spīti tam, ka decembris nebija sniegoti balts,kā biju iecerējusi, bet pelēcīgs, atceros tu teici, ka svarīgs nav fons, bet cilvēki! Man ir patiesi prieks pārlūkot fotogrāfijas un redzēt, ka patiešām biju visskaistākā savā kāzu dienā. Fotogrāfijas izdevušās dabiskas un tādas, kas atspoguļo patiesās tās dienas sajūtas.Tu biji kā viens no savējiem, kas ieradies uz kāzu svinībām! Paldies! Vēlam tev fantastisku, veiksmīgu un darbpilnu Jauno gadu!!!

 24. Alex&Elena

  Thank you Indars for being our photographer for our wedding in Riga on
  September 14th 2013. It was a very special day and you continued to
  make it more special for us with your character and good sense of humour.
  You were especially popular with our guest from England who liked your
  style of taking unexpected pictures. On the wedding day you made us relaxed by being natural but when we received the photos, we were both amazed by the quality produced and are both very happy with your work.

  We both want to say a big thank you for our fantastic photos.

 25. Tim & Polina

  Indars was the photographer at our wedding in Latvia in August 2013. Indars did a fantastic job, the pictures are all wonderful and they were delivered to us in England soon after the wedding. At the wedding Indars was very pleasant, always smiling and arrived early/stayed late to ensure that we had pictures for the whole day. 5 out of 5 :) Thank you so much :)

 26. Zane un Raivis

  Vislielākais paldies vislabākajam un visforšākajam fotogrāfam, kurš iemūžināja mūsu skaisto dienu brīnišķīgās un mīļās fotogrāfijās. Ik reizi aplūkojot bildes gan paši, kā arī klāt bijušie viesi atgriežamies tajā dienā un piedzīvojam visu vēlreiz – tik dzīvi un dabiski.
  No viesiem esam dzirdējuši tikai tās labākās atsauksmes gan par visām bildēm, gan arī tādiem kadriem, kuri noķerti nemanot un ne speciāli.
  Esam ļoti apmierināti un zināsim, pie kā vērsties vai arī ko ieteikt, ja būs nepieciešamība iemūžināt kādu dzīves epizodi.
  Lai izdodas arī turpmāk :)

 27. Anda & Raitis

  Labak nemedz but!!! Ar Indaru lidz kazam sazinajamies tikai pa e-pastu, jo dzivojam arpus LV. Viss tika saorganizets un saplanots tikai ar e-pastu starpniecibu, bez nevienas aizkersanas! Un kad satikamies kazu diena, likas, ka esam ka seni draugi – viss notika brivi un dabiski! Bildes ir nesamakslotas, milas, patiesas un tiiiikkkk profesionalas! Loti patikami, ka visas bildes bija sagatavotas divos formatos (lielas printesanai, mazakas internetam). Indars pats ir fantastisks cilveks, perfekti jut cilvekus, laiku un vietu! Milzigs PALDIES!!!

 28. Līva & Kaspars

  Mēs vēlamies pateikt milzīgu paldies fantastiskajam fotogrāfam par brīnišķīgi iemūžināto dienu! Lai gan neesam nekādi atraktīvie uz fotogrāfēšanos, meistaram darbs tik un tā izdevās lielisks, jo tā ir māksla atrast skaistāko katrā momentā!
  Novēlam darba pilnas rokas un daudz tikpat apmierinātu un laimīgu pāru, par kādiem Jūs mūs padarījāt, iemūžinot mūsu dzīves ceļa sākumu, Indar! :)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>